Günay Çeyiz Mağazaları

Günay Çeyiz Halı ve Mobilya mağazaları olarak Bartın’da kurulduğumuz 1977 yılından itibaren sürekli gelişen ve yeniliklere açık olan bir vizyona sahibiz.

 

Firmamız kısa zamanda yeniliği, müşteri memnuniyetini ilke alarak ürün gamını geliştirdi. 2003 yılında Bartın’da 2500 m2 alana sahip ikinci mağazamızı açtık. Bu mağazamız Oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odası takımlarından genç odalarına, çok amaçlı dolaplardan sehpalara kadar bir evin tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir konsepte Bartın’da mobilya sektörüne yön vermiştir.

 

 1977’de ticarete başlayıp 2003’te 2.500 m2 showroom mağazayla mağazalaşma sürecine başlayıp 2009’da çarşı mağazayla devam eden  firmamız, piyasayı ve modayı yakından takip eden, kaliteli ürünleri en uygun fiyatla müşterilere sunmayı amaçlayan, tüketici ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurup kendini bu doğrultuda geliştiren, yenilikçi bir firmadır.

 

Evlenen, evini yenilemek isteyen tüm müşterilerimiz mağazalarımızdan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Her kesimden tüketicinin ihtiyaç duyduğu halı, kilim, mobilya, beyaz eşya gibi ürünleri uygun fiyat ve elden taksit imkanı ile sunmaktayız. Bartın mobilya da öncü firmalardan olan Günay Çeyiz tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurup modayı takip ederek en modern ve yeni tasarım ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir.